#1 2014-07-02 22:54:11

bulek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 991
Punktów :   

FBX - gramy dalej?

Dobra, czas myślę na zorientowanie się w temacie.

Dla mnie podsumowanie wszystkiego, zaktualizowanie składów to nie jest większy problem - to się zrobi. Czas się też znajdzie. Kwestia jest jedna - było teraz wielu nieaktywnych userów, ludzie się po prostu w trakcie sezonu wykruszyli. Pojawia się więc pytanie - ciągniemy dalej? Oczywistym jest, iż jesli będzie odpowiedź na "tak", trzeba znaleźć ludzi z "powerem". Następnie, wg mojego bardzo możliwe, żeby się zrobiło expansion draft specjalnie dla nich. A może rewolucja - szukamy nowych, gramy ale draft całkowicie od nowa?

Jest kilka opcji. Ja już swoje napisałem, teraz ruch do ogółu na wypowiedzenie się. Nie robię żadnego głosowania, myślę, że to temat po prostu do dyskusji. I nie ukrywam, iż po ilości głosów jasne będzie, na kogo po prostu można liczyć pod kątem ewentualnego przyszłego sezonu.

Jeśli chodzi o mnie - ja mogę grać dalej. No szkoda byłoby kończyć. Ale zmiany są potrzebne, jakie - draft dla nowych userów (expansion draft) czy wszystko od nowa - kwestia drugorzędna. Najważniejsze - gramy?

Jak widać, nie zapomniałem o lidze

Offline

 

#2 2014-07-03 19:07:18

Benon

Role Player

1126580
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 188
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Joł, panie Kominiarz - temat był poruszany w temacie ligowym pod koniec sezonu...
Wtedy o lidze zapomniałeś...
Wyraziłem tam swoją opinię i póki co jej nie zmieniam. Przenośmy ligę, albo skończmy.
Jak w ciągu dwóch tygodni odpowiedzi na odzew będzie mniej niż 5, to dajmy temu umrzeć śmiercią naturalną. Ja, jako MIŚ powinienem najbardziej postulować za ciągnięciem tego. Skoro tego nie robię, to chyba mówi samo przez się...
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Benon (2014-07-03 19:10:27)


"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah

Offline

 

#3 2014-07-03 20:46:00

bulek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 991
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Nie patrzałem, żebyś się mnie spytał, Fluber to zrobił wczoraj ok i trochę przyspieszył moje pytanie - ale w sumie zostaje ono niezmienne. Jakie masz zdanie?

Offline

 

#4 2014-07-03 22:51:41

Benon

Role Player

1126580
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 188
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Obadaj koniec tematu FBX#1, a będziesz wszystko wiedział...
Starczą ostatnie dwie strony - wielkiej dyskusji nie było (nie było w sumie nigdy na tym forum).
Pozdrawiam


"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah

Offline

 

#5 2014-07-04 18:11:44

bulek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 991
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Racja, że pod koniec sezonu już trochę zluzowałem, ale też już widziałem, że liga dogorywa. Dlatego w ogóle zadałem to pytanie na początku.

Zresztą myślę, że przeszłość jest nieistotna. Lepiej napisz, czy masz jakiś pomysł, gdzie można to przenieść ewentualnie.

Offline

 

#6 2014-07-05 17:23:57

Benon

Role Player

1126580
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 188
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Jak liga przetrwa, to zagram. Jeśli nie, to chociaż będę miał miejsce na keepera roto i nie będę musiał zakładać nowego konta... Miejsca w które ligę możnaby przenieść są dwa i Ty również je doskonale znasz, więc Cię nie zaskoczę: e-nba, lub sznurówka.
Nie zamierzam bawić się w akcję "ratujmy ligę PUNA", ale jeśli mimo wszystkich przeciwności ona przetrwa, to zagram, jak już wspomniałem wcześniej. Dewizę mam jednak jedną: nic na siłę...
Póki co prowadzimy dialog. To też wiele mówi.
Pozdrawiam


"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah

Offline

 

#7 2014-07-05 19:59:10

Maciek9020

Rookie

Zarejestrowany: 2011-12-07
Posty: 42
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Kurde nie po to tak ładnie przytankowałem, żeby teraz skończyć

A tak serio to podzielam zdanie benona.

Offline

 

#8 2014-07-09 00:50:58

 Musli

Rookie

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: FBX - gramy dalej?

Ja chętnie zagram dalej.
Bez znaczenia dla mnie czy tym samym składem czy od nowa, czy tutaj czy gdzie indziej.
Ważne, żeby znalazło się 20 napałów chcących grać w keepera.
Dobry keeper nie jest zły.


______________________________________________________________________
“Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall” — Confucius

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mzkd.pun.pl www.legendsofgothic.pun.pl www.220v.pun.pl www.soldat-climb.pun.pl www.aspect.pun.pl